Kayıt ve Ücretler

Kayıt

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği‘nin düzenlediği eğitimlere katılmak için kayıt yaptırılması gerekmektedir. Her ayın ilk salısı deneme ve kayıt dersleri gerçekleşmektedir. Eğitime katılmak isteyen kişiler deneme derslerine dersin başında ilgili ücretiyle gelmelidir. Deneme derslerinin bitimiyle eğitimlere katılım sağlamayı düşünmeleri durumunda kalan aylık aidatları ve gerekli belgeler ile dersin sonunda eğitimlere kayıtlarını yaptırabilirler.

“Kurs Kayıt Formu”nu doldurup imzalayan, “Çalışma Kuralları” ve “Sınırlı Sorumluluk Şartları” bildirilerini okuyup imzalayarak Eğitim Koordinatörü’ne veya diğer Yetkililere teslim eden ve Dernek Yönetim Kurulu tarafından belirlenmiş miktardaki aylık aidatlarını düzenli olarak ödeyen kişiler kayıt şartlarını yerine getirmiş sayılırlar.

18 yaşından genç kişiler için, bu belgelerin ebeveynleri veya yasal vasileri tarafından doldurulup imzalanması gerekmektedir.

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği’ne kaydolmak yalnızca düzenlenen spor faaliyetleri ve eğitimlere katılmak içindir ve Dernek üyeliğinden farklıdır.

Üyelik için gerekli belgeler

Aşağıdaki belgeler İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği’ne kayıt yaptırmak ve çalışmalara düzenli katılmak için gereklidir. Lütfen aidatınızı öderken bu belgeleri doldurup, imzalayarak Eğitim Koordinatörü veya Yetkili kişilere teslim ediniz.

Ücretler ve Ödeme biçimleri

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği aidatı, Tarihi Savaş Sanatları Derneği yönetim kurulunca belirlenir.

Ekim 2022 itibariyle deneme dersleri 50 TL, aidatlar aylık 350 TL olarak belirlenmiştir. Deneme dersine katılacakların kontenjan bilgisi için mutlaka irtibata geçip teyit alması gerekmektedir. Deneme dersleri ücretleri devam etme durumunda ilk aidattan düşürülecektir. 2022-2023 eğitim-öğretim yılındaki spor salonu fiyat politikasına bağlı olarak ders ücretlerinde güncelleme olacaktır.

Ödemeler Derneğin bu konuda yetkili kıldığı kişilere makbuz karşılığı nakit olarak yapılabileceği gibi,  aşağıda belirtilen Dernek banka hesabına havale yapılarak da yatırılabilir. Aidatların Banka hesabına havale ile yatırılması durumunda işlem dekontu makbuz yerine geçer.

Banka Hesap Bilgileri

Garanti Bankası,  Kalamış şubesi
Ünvanı: TARİHİ SAVAŞ SANATLARI DERNEĞİ
Hesap No: 343 – 6296276
IBAN: TR63 0006 2000 3430 0006 2962 76