Kayıt ve Ücretler

Kayıt

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği‘nin düzenlediği eğitimlere katılmak için kayıt yaptırılması gerekmektedir. Her ayın son salısı deneme dersleri gerçekleşmektedir. Eğitime katılmak isteyen kişiler deneme derslerine ilgili ücretiyle gelmelidir. Deneme derslerinden sonra eğitimlere katılım sağlamayı düşünmeleri durumunda kalan aylık aidatları ve gerekli belgeler ile sonraki hafta eğitimlere kayıtlarını yaptırabilirler.

“Kurs Kayıt Formu”nu doldurup imzalayan, “Çalışma Kuralları” ve “Sınırlı Sorumluluk Şartları” bildirilerini okuyup imzalayarak Eğitim Koordinatörü’ne veya diğer Yetkililere teslim eden ve Dernek Yönetim Kurulu tarafından belirlenmiş miktardaki aylık aidatlarını düzenli olarak ödeyen kişiler kayıt şartlarını yerine getirmiş sayılırlar.

18 yaşından genç kişiler için, bu belgelerin ebeveynleri veya yasal vasileri tarafından doldurulup imzalanması gerekmektedir.

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği’ne kaydolmak yalnızca düzenlenen spor faaliyetleri ve eğitimlere katılmak içindir ve Dernek üyeliğinden farklıdır.

Üyelik için gerekli belgeler

Aşağıdaki belgeler İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği’ne kayıt yaptırmak ve çalışmalara düzenli katılmak için gereklidir. Lütfen aidatınızı öderken bu belgeleri doldurup, imzalayarak Eğitim Koordinatörü veya Yetkili kişilere teslim ediniz.

Ücretler ve Ödeme biçimleri

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği aidatı, Tarihi Savaş Sanatları Derneği Yönetim Kurulu’nca belirlenir.

Haziran 2019 itibariyle deneme dersleri 20 TL, aidatlar aylık 150TL olarak belirlenmiştir. Deneme dersleri ücretleri devam etme durumunda ilk aidattan düşürülecektir.

Ödemeler Derneğin bu konuda yetkili kıldığı kişilere makbuz karşılığı nakit olarak yapılabileceği gibi, Online POS kullanılarak kredi kartı ile veya aşağıda belirtilen Dernek banka hesabına havale yapılarak da yatırılabilir. Aidatların Banka hesabına havale ile yatırılması durumunda işlem dekontu, Online POS kullanılarak kredi kartı ile ödenmesi durumunda belirttiğiniz eposta adresine gönderilecek ödeme bildirisi ve kart ekstresi makbuz yerine geçer.

Online POS ile ödeme (Kredi Kartı)

Aşağıdaki ödeme seçeneğine tıkladığınızda Kredi Kartınız ile online ödeme yapabileceğiniz sisteme yönlendirilirsiniz. Online POS ile ödeme BDDK onaylı ve 256-Bit şifreleme kullanan güvenli altyapı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Banka Hesap Bilgileri

Garanti Bankası,  Kalamış şubesi
Ünvanı: TARİHİ SAVAŞ SANATLARI DERNEĞİ
Hesap No: 343 – 6296276
IBAN: TR63 0006 2000 3430 0006 2962 76