Kayıt ve Ücretler

Kayıt

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği‘nin düzenlediği eğitimlere katılmak için kayıt yaptırılması gerekmektedir.

“Kurs Kayıt Formu”nu doldurup imzalayan, “Çalışma Kuralları” ve “Sınırlı Sorumluluk Şartları” bildirilerini okuyup imzalayarak Eğitim Koordinatörü’ne veya diğer Yetkililere teslim eden ve Dernek Yönetim Kurulu tarafından belirlenmiş miktardaki aylık aidatlarını düzenli olarak ödeyen kişiler kayıt şartlarını yerine getirmiş sayılırlar.

18 yaşından genç kişiler için, bu belgelerin ebeveynleri veya yasal vasileri tarafından doldurulup imzalanması gerekmektedir.

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği’ne kaydolmak yalnızca düzenlenen spor faaliyetleri ve eğitimlere katılmak içindir ve Dernek üyeliğinden farklıdır.

Üyelik için gerekli belgeler

Aşağıdaki belgeler İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği’ne kayıt yaptırmak ve çalışmalara düzenli katılmak için gereklidir. Lütfen aidatınızı öderken bu belgeleri doldurup, imzalayarak Eğitim Koordinatörü veya Yetkili kişilere teslim ediniz.

Ücretler ve Ödeme biçimleri

İstanbul Tarihi Savaş Sanatları Birliği aidatı, Tarihi Savaş Sanatları Derneği Yönetim Kurulu’nca belirlenir.

Eylül 2017 itibariyle aidatlar aylık 150TL olarak belirlenmiştir.

Ödemeler Derneğin bu konuda yetkili kıldığı kişilere makbuz karşılığı nakit olarak yapılabileceği gibi, aşağıda belirtilen Dernek banka hesabına da yatırılabilir. Aidatların Banka hesabına yatırılması durumunda işlem dekontu makbuz yerine geçer.

Dernek Banka hesap Bilgileri:

Garanti Bankası,  Kalamış şubesi
Ünvanı: TARİHİ SAVAŞ SANATLARI DERNEĞİ
Hesap No: 343 – 6296276
IBAN: TR63 0006 2000 3430 0006 2962 76