Mekan

Hematolia 2019 etkinlik mekanları aşağıdaki gibidir;

Zühtüpaşa Mahallesi, Recep Peker Cd. No:5, 34724 Kadıköy/İstanbul

14 Nisan 2019, Pazar – Workshop Çalışmaları ve Sentetik Turnuvası

Barbaros Mh., Mütevelli Çeşme Cad. & Sedef Sok. 5/2, 34662 Üsküdar/İstanbul

Ulaşım

Etkinlik mekanları, İstanbul’un Anadolu yakasında, Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. Etkinlik alanına ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur.

Toplu taşımada ücret ödemeleri, İstanbulKart adı verilen manyetik kartlar ile gerçekleştirilmektedir. Bu kartlar sınırlı sayıda kullanıma sahip veya kredi yüklenmeye hazır ancak boş olarak İETT satış noktalarından temin edilebilir.

İstanbul genelinde toplu taşıma sistemleri ve sefer saatleri Google Maps veya City Mapper gibi hizmet ve uygulamalar ile büyük ölçüde entegre edilmiştir. Akıllı telefonlara yüklenecek harita programları ile İstanbul’un her yerinden Kadıköy’e kolay ulaşım sağlamak mümkündür. Altıyol veya Rıhtım gibi Kadıköy’ün merkezlerinden birine vardıktan sonra, tarihi tramvay hattı ile veya Rıhtım’dan kalkan ve Moda’ya giden sarı dolmuşlar ile Kadıköy Anadolu Lisesi’ne ulaşmak mümkündür.

Tarihi Tramvay
Kadıköy ve Moda’yı  çepeçevre dolaşan tarihi tramvay seferleri 20dk aralıkla gerçekleşmektedir. Tarihi Tramvay ücretleri İstanbulKart ile ödenmektedir. Tarihi Tramvay’dam Moda İlkokulu durağında inerek, etkinlik alanına 4dk yürümeyle ulaşılabilir.

Sarı Dolmuşlar
Kadıköy İskelesinden kalkan ve Moda yönüne giden sarı dolmuşlar ile etkinlik alanının tam önünde inmek mümkündür. Sarı Dolmuşlar, özel ticari araçlardır ve ödemeler nakit yapılır.

İETT
Toplu taşıma hakkında ayrıntılı bilgi için İstanbul Belediyesine bağlı kamu taşımacılığı kurumu olan İETT ‘nin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Raylı Toplu Taşıma Sistemleri Entegrasyon Haritası
İstanbul genelinde hizmet veren raylı toplu taşıma sistemleri haritasına buradan ulaşabilirsiniz.